top of page
Image by Helloquence
Hakkımızda

Baran AŞ, 1970 yılında Baran ailesi tarafından Otomobil Dizayn Aksesuarları Üreticisi olarak kurulmuştur. 12000 m2 kapalı alanda, üretim sistemleri yöneticileri, mühendisleri, teknisyenleri, satış ekibi, reklam ve pazarlama sorumluları, müşteri hizmetleri temsilcileri, ürün geliştirme sorumluları, insan kaynakları, lojistik ve sevkiyat ekibi, grafik tasarımcıları ve dış ticaret ekibi ile birlikte toplam 110 çalışanı bulunmaktadır.

Amacımız; ürünlerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretirken; ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmak, uygun fiyatlarla iç ve dış pazarlarda ticari bir marka haline gelmektir.

BARAN  TASARIM EKİBİ SİZİN İÇİN TASARLIYOR !ÜRETİM MÜHENDİSLERİ SİZİN İÇİN ÜRETİYOR!

Baran Tasarım Atölyelerinde, siz müşterilerimizin zevk ve tercihlerine uygun pek çok tasarım yapılıyor. Üretim sistemleri ile ortak yürütülmüş çalışmalar sonucunda ortaya çıkan bu tasarımlar; siz değerli müşterilerimizin seçimine sunuluyor. Seçilmiş olan ürünler ise; Baran üretim mühendisleri tarafından, kendi üretim teknolojilerimiz kullanılarak üretiliyor. Sahip olduğumuz tüm teknolojik alt yapı bir amaca hizmet ediyor. Yenilikçi ve Kaliteli ürün!

SEÇİM SİZİN! CUSTOMIZE İŞLER!

İsterseniz tasarım ekibimizin kendi özgün tasarımlarını, isterseniz tamamen sizin hayal gücünüzü kendi üretim teknolojilerimizle hayata geçiriyoruz. Biliyoruz ki en önemli şey farklılık! Bu nedenle her müşterimiz için ayrı ve özel çalışmalar yapıyoruz. Hazırlanan tasarımları; üretim öncesinde müşterilerimizin seçimine sunuyoruz ve müşterimizin belirlediği bazı tasarımları sadece kendi mağazalarında raflara dizilmek üzere üretim sürecine alıyoruz.

40. YILDA DEKORATİF EV AKSESUARLARIYLA!

Baran Dizayn olarak; 2009 yılında Otomotiv sektöründeki engin Satış-Pazarlama deneyimimizi Ev Dekorasyon ve Aksesuar sektörüne aktarmaya karar verdik. Bu karar ile aynı yıl ürünlerimizi yerel ve ulusal yapı market ve market zincirleri ile buluşturduk. 2009 yılından bu yana binlerce müşteriye ürünlerimiz ve kalitesi ile ulaşmayı başardık. 

bottom of page